ZESPÓŁ FAMILY CARE

Zespół Family Care tworzą specjaliści którzy kochają, to co robią.
Wykonywane przez nich usługi świadczą na najwyższym poziomie. Lubią swoją pracę i mają bardzo dobry kontakt z pacjentami. Posiadają wieloletnie doświadczenie. Tworzą i zgrany profesjonalny zespół.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ:

FAMILY CARE
Specjalista ginekolog-położnik

Specjalista ginekolog-położnik, lekarz medycyny estetycznej i laseroterapii. Absolwenta Śląskiej Akademii Medycznej.
Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG), ISUOG, FMF.
Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.
Uczestnik konferencji naukowych i kursów ultrasonografii w zakresie ginekologii i położnictwa.
Główne zainteresowania stanowią niepłodność, nieinwazyjne badania prenatalne(ponieważ badania prenatalne muszą być wykonane w odpowiednim tygodniu ciąży, ultrasonografia, patologia ciąży, ginekologia estetyczna i ginekologia dziecięca.
W kręgu zainteresowań są również najnowsze technologie w zabiegach laserowych oraz medycynie estetycznej.

Specjalista pediatrii

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – największej uczelni medycznej w Polsce. Na co dzień pracuje w oddziale Pediatrii i Noworodków w SPZOZ Szpitalu im. dr. J. Dietla w Krynicy-Zdroju, a także w SPZPOZ w Muszynie.

Doświadczenie zawodowe (w tym staże) zdobywałam w klinikach pediatrycznych m.in. Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, specjalistycznych oddziałach Szpitala Św. Ludwika w Krakowie, Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera w Krakowie, Szpitala Specjalistycznego w Nowym Sączu oraz  Szpitala Specjalistycznego w Mielcu.

W 2016 roku uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie pediatrii.

Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe z zakresu pediatrii i neonatologii doskonalę w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Interesuje się ultrasonografią,  której znajomość staram się pogłębiać przy każdej możliwej okazji. W kręgu moich zainteresowań znajduje się również rehabilitacja medyczna.

W swojej  pracy zawsze staram się, aby wizyty przebiegały z wyrozumiałością , empatią i prawidłową oceną stanu zdrowia dziecka. Dokładam wszelkich starań, aby uniknąć nieprzyjemnych i nerwowych sytuacji. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie z troską o jego Zdrowie I poczucie bezpieczeństwa.

Praca w oddziale Pediatrii i Noworodków w krynickim szpitalu wymaga zaangażowania w dwóch odrębnych dziedzinach, co pozwala poznawać dzieci już od ich pierwszych dni życia i towarzyszyć im aż do pełnoletności. Z kolei to przekłada się na trafne diagnozy i dobre leczenie.

W gabinecie dokonuję porad w zakresie rozwoju psychomotorycznego, żywienia, szczepień, infekcji, a także wielu innych problemów związanych z medycyną dziecięcą.

Podczas wizyty chcę nie tylko badać i leczyć małych pacjentów, ale poświęcić też czas rodzicom: odpowiadać na ich pytania i wszelkie wątpliwości. Omawiam diagnostykę i wskazuję właściwe postępowanie poprzez indywidualne podejście do każdego dziecka.

Specjalista ginekolog-położnik

Ginekolog z wieloletnim doświadczeniem

Specjalista pediatrii

Pediatra z wieloletnim doświadczeniem

FAMILY CARE