PLASTYKA KROCZA Z UŻYCIEM NICI VAGINAL NARROVER

FAMILY CARE

Na czym polega zabieg?

Rozluźnienie wejścia pochwy to zarówno problem estetyczny jak i duży dyskomfort codziennego funkcjonowania kobiety. Przyczynami, które najczęściej wywołują efekt rozluźnienia są naturalne porody, w trakcie których dochodzi do uszkodzenia mięśni krocza, poza tym problem pojawia się w okresie przekwitania wraz z ograniczoną produkcją kolagenu w organizmie. Rozluźnieniu wejścia pochwy najczęściej towarzyszą inne dolegliwości, takie jak nawracające infekcje intymne, nietrzymanie wydzieliny z pochwy, a także najbardziej uciążliwe wypadanie narządu rodnego.

Zabieg z użyciem nici liftingującej to procedura nie wymagająca hospitalizacji. W przestrzeni wejścia pochwy wprowadzana jest na głębokość tkanek podskórnych i mięśnia nić, która poprzez system obustronnych haczyków bardzo dobrze implantuje się w miejscu podania i doprowadza do wtórnego wiązania w miejscu gdzie została zaaplikowana. Po wykonaniu zabiegu w miejscu wprowadzenia nici następują dalsze procesy zwłóknień, które finalnie tworzą zwartą strukturę przywracając komfort pacjentce.

Dla kogo?

Zabieg z użyciem nici to alternatywa innych zabiegów chirurgicznych, w szczególności polecana jest pacjentkom, u których proces rozluźnienia wejścia pochwy jest zaawansowany i wiąże się nie tylko z dyskomfortem natury estetycznej, ale także z konsekwencjami natury medycznej – wypadaniem narządu rodnego.

Korzyści

Zaaplikowanie nici to zabieg ginekologii estetycznej, gdzie wykonywane jest wiązanie rozluźnionego wejścia pochwy. Pacjentka odczuwa poprawę komfortu, poza tym nie jest już narażona na ryzyko częstego występowania infekcji intymnych, zakażeń oraz problemów wynikających z obniżenia położenia narządu rodnego.

Przeciwskazania

• ciąża i karmienie piersią
• miesiączka
• przerwana ciągłość skóry
• infekcje intymne
• stany zapalne pochwy
• choroby nowotworowe
• porfiria
• choroby zakrzepowe

KOSZT:
od 2000PLN

CZAS:
45 minut

ZNIECZULENIE:
TAK

FAMILY CARE